Psychoterapia Ireneusz Gawkowski | O mnie
198
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-198,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-16.8,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.4,vc_responsive
 

O mnie

Gabinet Psychoterapii Ireneusz Gawkowski

 

W swojej pracy zajmuję się psychoterapią indywidualną, par, małżeństw i osób w związkach partnerskich. Koncentruję się na trudnościach pacjentów, które obejmują doświadczanie cierpień związanych z depresją, stanami lękowymi, zaburzeniami osobowości, trudnościami życiowymi, emocjonalnymi, osobistymi oraz kłopotami w relacjach interpersonalnych.

 

Prowadzę indywidualną i grupową psychoterapię uzależnień i współuzależnień oraz syndromu Dorosłych Dzieci Alkoholików. W terapii grupowej, poświęconej rozwojowi osobistemu (w tym duchowemu) korzystam z Programu 12 Kroków – „Wreszcie Żyć”.

 

Kładę nacisk na odkrywanie i rozwijanie mocnych stron klienta oraz wspieranie naturalnej zdolności radzenia sobie z wyzwaniami i problemami.

 

Kwalifikacje zawodowe

 

Jestem certyfikowanym psychoterapeutą integracyjnym, certyfikowanym specjalistą psychoterapii par oraz specjalistą psychoterapii uzależnień.

 

Ukończyłem:

Studium Pomocy Psychologicznej
Studium Psychoterapii Uzależnień
Studium Psychoterapii Integratywnej w podejściu chrześcijańskim (czteroletnie)
Studium Pomocy Psychologicznej dla Par (dwuletnie)
Warsztaty dla liderów Grup Balinta
Liczne mniejsze szkolenia i warsztaty profilowane

 

Doświadczenie:

 

Poradnia Leczenia Uzależnień
Punkt Konsultacyjny w Gietrzwałdzie
Prywatna praktyka psychoterapeutyczna
Kurator sądowy

Ireneusz Gawkowski

PSYCHOTERAPEUTA

Adres

10-295 Olsztyn,

ul. Puszkina 9/2

Telefon

+48 600 920 184

Adres e-mail

ireneuszgawkowski@gmail.com